Doprava a platby

- ZPŮSOBY DOPRAVY -

 

PPL

- 140,- Kč 

Dopravu na vaši adresu zajišťuje společnost PPL, která vám doručí balíček do druhého dne. Objednávky přijaté v pracovní dny do 10:30 odesíláme ještě ten samý den, objednávky přijaté po 10:30 odesíláme následující pracovní den. 

Jakmile zboží předáme dopravci, dostanete e-mail se sledovacím číslem. Máte tak možnost sledovat pohyb balíčku na stránkách dopravce. Doručovatel se s vámi v den doručení nejdříve spojí a domluvíte se na předání, v případě, že nebudete doma můžete se domluvit na dovozu balíku na jiné místo v rámci města (záleží na řidiči) nebo v jiný čas.

Společnost PPL rozváží zpravidla v pracovní dny od 8:00 do 18:00 hod.

 

Zásilkovna

- 90,- Kč 

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně na pobočce sítě Zásilkovna, kterou si vyberete. Zboží si můžete vyzvednout po obdržení potvrzovacího emailu a SMS. Následně běží standardní 5 denní lhůta na vyzvednutí zásilky.


Osobní odběr: Ateliér - Rybářská 44, Opava, 746 01

- bez poplatku

Vámi objednané zboží si můžete vyzvednout osobně v našim ateliéru a uhradit platební kartou, v hotovosti nebo bankovním převodem. 
Zboží si můžete vyzvednout po obdržení potvrzovacího emailu.

Otevírací doba:
po - čt  8:30 - 15:00 hod
pá  8:30 - 12 hod

Telefon: +420 605 331 364

 

 

DOPRAVA ZDARMA  OD 1 500, Kč

 


- ZPŮSOBY PLATBY - 

 

 Platební brána GoPay (platba kartou, bankovní převod, GoPay peněženka, Google Pay, Apple Pay) 

 

- bez poplatku

Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu společnosti GoPay. V případě platby kartou, údaje vaší platební karty tedy zadáváte přímo na zabezpečené platební bráně a my k těmto údajům nemáme přístup, a obdržíme pouze potvrzení o úspěšné transakci. Všechny standardní platební karty (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro).

Bankovní převod

- bez poplatku

Klasický bankovní převod mezi českými bankami, po dokončení objednávky zašleme emailem informace k platbě převodem. Platbu bankovním převodem očekáváme do dvou pracovních dnů, ale doporučujeme platbu provést ihned. Objednané zboží odesíláme do dvou pracovních dnů, kdy se nám platba připíše na účet.

Bankovní účet (Fio Banka a.s.) CZK: 2502724761 / 2010
IBAN: CZ47 2010 0000 0025 0272 4761
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz