Svíčka Láska 50 ml jako DÁREK k objednávce nad 500 Kč, protože "máj, lásky čas"

Péče o svíčku

U našich svíček používáme kvalitní bavlněný knot, o který je nutné s láskou pečovat. Svíčka vám bude vděčná a bude rovnoměrně hořet.


Jak na to?

Máme pro vás několik tipů, jak si užít své svíčky naplno a zároveň se postarat o jejich bezpečnost. Tak pojďme na to!

Když zapálíte svou svíčku poprvé, dopřejte jí dostatek času, aby se celý povrch krásně roztopil. U malých a středních svíček to bude asi hodinka, zatímco velké svíčky si vyžádají minimálně dvojhodinové hoření. A nezapomeňte zapálit všechny tři knoty najednou, aby byl zážitek kompletní.

Svíčku ale nenechávejte hořet déle než 3-4 hodiny - i ona potřebuje odpočinek. Před každým dalším zapálením si pamatuj zkrátit knot na 5 mm. Naše speciální nůžky na knot vám v tom budou skvělým pomocníkem a navíc zabrání zašpinění vosku sazemi.

Pokud si všimnete, že po uhašení je knot příliš blízko ke sklu, počkej pár minut a poté ho jemně vycentruj. Téměř vypálenou svíčku podkládejte podložkou, aby nedošlo k poškození povrchu pod svíčkou vlivem tepla.

Svíčku nehaste pomocí víčka, mohlo by dojít k znečištění vosku sazí. Místo toho ji nechte pomalu dohořet. Dávejte pozor, aby hořící svíčka nebyla v průvanu a vždy ji držte dál od hořlavých materiálů.

A co je nejdůležitější - nikdy nenechávej svíčku bez dozoru a chraňte ji před dětmi a domácími mazlíčky. Tak si užijte krásné chvíle se svíčkami a nezapomeňte na bezpečnost!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz