Příběh naší Lásky

V srdci naší nové svíčky "Láska" se skrývá příběh, který začíná s vášní pro přírodu a touhou po vytvoření něčeho, co by se mohlo dotknout srdce a duše. Naše cesta za dokonalou vůní, která bude sladká, omamná, plná lásky a něhy, nás zavedla do světa sladkých pomerančů políbených sluncem, nabitých energií a do tajemných večerů, kdy vzduch naplní omamný jasmín. Vznikla tak jedinečná kombinace ideální pro romantické večery nejen v partnerství, ale také v momentech, kdy si potřebujete dopřát čas pro sebe, zastavit se a urovnat si myšlenky.

 


 

Tyto momenty inspirovaly vznik svíčky "Láska", sójové svíčky, která v sobě ukrývá esenci pravé lásky, kterou můžeme objevit uvnitř sebe samotných, u našich blízkých. Pomeranč a jasmín jsme vybrali nejen pro jejich nádhernou vůni, ale i pro jejich schopnost ovlivnit lidskou psychiku a pohodu. Zatímco pomeranč povzbuzuje a osvěžuje, jasmín uklidňuje a podporuje pocit spokojenosti. Společně tvoří harmonickou symfonii, která může proměnit každý prostor v oázu klidu a lásky.
Autorská ilustrace s motivem lásky k sobě a svým blízkým.

Ilustrace, která zdobí víčko, vznikala během testování vůně a její vznik je protkán celým procesem, věříme, že se to na celkovém dojmu projeví a jako celek ve vás Láska vzbudí radost a vykouzlí, i kdyby nepatrný úsměv na rtech. 

 

 

Řekněte to svíčkou.

Svíčka "Láska" je dostupná také v dárkovém balení, což ji činí ideálním dárkem pro kamarádku, maminku nebo jakoukoliv blízkou osobu. Je to způsob, jak říct "miluji tě" nebo "mám tě rád" beze slov, ale s hlubokým pocitem a emocí. Darujte svým blízkým nejen světlo, ale i pocit pohody, klidu a nekonečné lásky. S naší svíčkou poznáte, jak voní pravá láska – a věřte, že to bude láska na první pohled. 

 


 

Pokud si nejste jistí, můžete Lásku vyzkoušet v balení 50mlVytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz