Ať jsou kouzelné aneb jak se připravit na Vánoce

Období plné radosti, ale i shonu, rodinného setkávání, těšení se na dárečky, vůně skořice a vanilky jsou tady. Nepodceňte přípravu na Vánoce a odměňte se nezapomenutelnou atmosférou, ze které budete čerpat energii ještě s příchodem jara. Jednou ze zásadních přísad pro dokonalé Vánoce je vytvoření pohodové domácí atmosféry. Jak na to? Při budování té pravé sváteční nálady se nebojte vytáhnout tajné zbraně –⁠ svíčky a vonné parfémy.

 

 

Oblíbení společníci pro kouzelné sváteční chvíle

Svíčky jsou mnohem víc než jen zdroj světla, jsou to také nositelky atmosféry, kouzla a především vůně. Naše vánoční svíčky vykouzlí ve vašem domově sváteční atmosféru s jemnou vůní, která vám bude evokovat vzpomínky na krásné vánoční chvíle.

 

  • Tichá noc – ta pravá pro vánoční pohodu: vůně skořice, hřebíčku a citrusů vnesou do vašeho domova dokonalý vánoční zážitek. Uklidňující, ale zároveň povzbudivá vůně, která vás překvapí příjemným aroma, ale přitom není nijak rušivá a dodá vašemu domovu okamžitý pocit pohody.

  • Jedinečné Kouzlo zimy zažijete s vůní skořice, hřebíčku, badyánu a se špetkou vanilky. Když zavřete oči, okamžitě se vám vybaví rodinné chvilky při pečení cukroví, chumlání se do deky a sledování vánočních pohádek.

  • Svíčka Hygge není vyloženě vánočním kouskem, ale zároveň do tohoto kouzelného období dokonale zapadne. Hřejivá kompozice sladkých a kořeněných tónů s luxusním nádechem ingrediencí používaných ve vysokém parfémářství vás ohromí. Vůně skořice, kardamomu a tonky je dechberoucí.

 

 

Nejen svíčkami je domov provoněn 

Pomocí interiérových parfémů můžete dále umocnit vánoční atmosféru ve vašem domově. Parfémy obsahují esenciální oleje a jsou vyráběny ručně a s láskou. Balené jsou v elegantních skleněných lahvičkách, které dodají vašemu interiéru luxusní vzhled. 

 

  • Parfém Sladké sny vás okouzlí jedinečnou kombinací klidu, jemnosti a sladkých tónů. Směs esenciálních olejů levandule a pravé vanilky navodí ve vašem domově oázu klidu a harmonie. A to je přesně to, co po tom hektickém období před Vánoci potřebujete. Ač se totiž snažíme sebevíc, jen těžko se vyhneme stresu, který okolo svátků je.

  • Interiérový parfém Les propojuje vůní jehličí, borovice, jedle a dalších esencí se špetkou černého rybízu. Není to vyloženě vánoční kousek, ale potěší milovníky svěžích procházek v lese. Vůně vám připomene neodolatelné aroma vánočního stromečku. 

 

 

 

Udělejme si to hezké uvnitř i venku za okny

Teď, když už jste se trošku naladili a dopřáli si voňavý relax, je čas na řešení výzdoby. Všude ze sítí se na nás valí obsah, díky kterému by se mohlo zdát, že vánoční výzdoba je základním kamenem spokojených Vánoc. Každý má svou konkrétní představu, ale určitě není třeba panikařit a se zdobením to přehánět. Stačí pár ozdob na stůl, pěkný svícen, svíčky, které nemusí být prvoplánově vánoční (v naší nabídce jich naleznete požehnaně). Vstupní dveře můžete zkrášlit věncem nebo girlandami, na okno zavěsit světelné řetězy. A pokud nic z toho doma nemáte, není třeba se hnát do obchodu. Pár šišek nasbíraných v lese dokáže udělat v interiéru taky hodně parády. 

 

 

 

Jak elegantně vyřešit dárky pro celou rodinu?

I když víme, že Vánoce jsou především o tom, abychom si užívali společné chvilky, odpočívali, chroupali cukroví a u toho koukali na pohádky, i přesto jsou dárečky součástí celé té velké slávy. Úplně nejlepší je, když jsme disciplinovaní a dárky nakupujeme v průběhu celého roku. Komu se to ale povede, že? :-) Nejkrásnější dárky jsou ty, které věnujeme od srdce. Dárky, nad kterými přemýšlíme a nejedná se jen o návštěvu supermarketu, kdy v zoufalství házíme do vozíku, co nám přijde pod ruku. Pokud máte mezi blízkými milovníky vůně, wellnessu a relaxace, můžete většinu nákupu sfouknout u nás ;-). 

Ať už máte vše nakoupeno, vyzdobeno, nebo vás to teprve čeká, nezapomeňte se zhluboka nadechnout. Když nejde o život, nejde o nic. Ať jsou pro vás tyto Vánoce plné radosti, lásky a nezapomenutelných okamžiků!
Zpracovala: Kateřina Staňková

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz