Svíčka Láska 50 ml jako DÁREK k objednávce nad 500 Kč, protože "máj, lásky čas"

Zažijte tu pravou podzimní hygge atmosféru s naší novou kolekcí sójových svíček

Podzim je tu a s ním i jeho neodolatelná atmosféra plná teplých barev, vůně spadaného listí a svěžího vzduchu. Chladnější večery nás lákají k tomu, strávit více času v pohodlí domova a přichází jedinečné období, kdy si můžeme dopřát pravé podzimní radosti - teplé svetry, horké nápoje a samozřejmě, svíčky. A co by mohlo podtrhnout tu pravou podzimní atmosféru lépe než svíčky ze sójového vosku?

 

 

Naše svíčky ze sójového vosku nabízejí celou řadu výhod. Nejenže jsou ekologické, ale také hoří déle a čistěji než svíčky z parafínu. Neobsahují zbytečnou chemii a vybrat si můžete ze široké škály vůní a voňavých podzimních novinek. Zažijte s námi nezapomenutelný podzim plný vůní a teplých večerů u svíček.

 

Novinky s vůní podzimu

Sójová svíčka Hygge symbolizuje domov, ztělesňuje pocit pohodlí, tepla a klidu. Luxusní nádech ingrediencí používaných ve vysokém parfémářství vám s naprostou jistotou učaruje. Vůně kardamomu, tonky a skořice pomáhá k odbourání napětí a stresu. Hygge kombinuje sladké a kořeněné tóny. Vzácný kardamom, jedinečný svými luxusními dřevitými tóny, podporuje relaxaci. Tonka je význačná balzamovým, až gurmánským podtónem a svíčka v nás evokuje hloubku a jedinečnost. Vůně skořice uklidňuje mysl a povzbuzuje tělo. Pomyslnou třešničkou na dortu je ikonické designové víčko. Svíčka Hygge je designově trošku odlišná a unikátní. Podtrhuje se tak její jedinečnost, hloubka a poukazuje na směr, kterým se Svíčkuj vydává. 

 

 

 

Santal. Naše další novinka, ve které se mísí kombinace esenciálních olejů santalového dřeva a pravé vanilky. Spolu vytváří teplou, intenzivnější a okázalou plnou vůni. Tu ocení každý milovník dřevitých vůní s mírně sladkými podtóny. Na něžnosti svíčce přidává pravá vanilka plná bohatého krémového aroma. Magická kombinace sójové svíčky Santal vás během chladných a dlouhých večerů obklopí teplou a útulnou vůní, která podpoří relaxaci a navodí pocit klidu a pohodlí.

 

 

 

Dopřejte si tu pravou hygge atmosféru s našimi svíčkami a objevte, jak mohou obohatit vaše podzimní okamžiky. Naše sójové svíčky jsou nejen skvělým doplňkem pro každý podzimní večer, ale také ideálním dárkem pro vaše blízké. Zažijte kouzlo podzimu a dopřejte si pocit pohodlí a klidu. 

 

Celý náš sortiment s vůněmi podzimu najdete tady.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz