Svíčka Láska 50 ml jako DÁREK k objednávce nad 500 Kč, protože "máj, lásky čas"

Připravte svůj domov na podzim s našimi svíčkami a parfémy do interiéru

Podzim je obdobím paradoxů. Zatímco pro naše oko je tahle část roku v přírodě plná teplých barev, s teplem se pomalu loučíme a naopak přichází ochlazení, dny se pomalu zkracují a celkově se začínáme ladit na zimu. Pořád tady ale máme babí léto –⁠ co takhle využít tohle mezidobí k tomu, abychom přetvořili své domovy na útulná útočiště plné tepla a pohody. 

 

I když svíčky zapalujeme průběžně po celý rok –⁠ na hřbitovech, během narozeninových oslav, nebo když zaháníme komáry, tak i přesto po nich nejčastěji saháme právě v období podzimu a zimy. Je to totiž nejjednodušší a přitom nejúčinnější způsob, jak si příjemnou podzimní atmosféru doma vytvořit. Tenhle podzim navíc krom našich svíček můžete objevovat také okouzlující a s čichovými buňkami se mazlící interiérové parfémy.

 

Než začnete odškrtávat nákupní seznam

Dříve, než se s nadšením vrhnete do nákupu svíček a dekorací, je fajn se zamyslet nad tím, jaké vůně jsou pro vás s podzimem spojené. Jsou vám příjemné spíš sladší tóny? Růže, vanilka, pomeranč, je toho mnoho, po čem sáhnout. Preferujete něco pikantnějšího? Co třeba vyzkoušet pačuli a zázvor nebo vanilku s hřebíčkem?   

 

 

 

Když vám dorazí krabice plná smyslné vůně, budete její obsah potřebovat někam umístit. Ideálním místem pro svíčky je okenní parapet, stoly nebo komody. Interiérový parfém vám dává svobodu a může na svou chvíli spokojeně čekat kdekoli. 

 

Vyhněte se zbytečné chemii

Otázka kvality je samozřejmě velké téma. Čím kvalitnější výrobky, tím rostou náklady na suroviny, ze kterých se vyrábí. To se logicky odrazí v ceně. Nicméně takový zdravý kompromis by měl opravdu být někde tam, kde je kladen důraz právě na to zdraví. To znamená, že volbou číslo jedna budou svíčky a parfémy vyrobeny z přírodních materiálů bez zbytečné chemie, která náš organismus zatěžuje. Kromě toho kvalitní produkty nejenže dlouho vydrží, ale také poskytnou intenzivnější a trvalejší vůni. 

 

Atmosféra v hlavní roli

Aby nebyl podzim chmurný a temný, snažte se vnést do svých domovů kousek útulnosti a tepla. To je s použitím svíček jednoduché – světlo svíčky vykouzlí atmosféru v každém prostoru. Když navíc zkombinujete různé druhy svíček, vyberete velké, malé, ve skle nebo na podnosech, bude váš domov i v nevlídných měsících roku hned přívětivější. Pokud nemáte čas dohlédnout na bezpečnost během doby, kdy je svíčka zapálená, je skvělou volbou pro tyto chvíle právě parfém do interiéru. 

 

Svíčky můžete využít i jako dekorační prvky, nebojte se proto experimentovat s jejich aranžmá. Pestré barevné svíčky mohou dodat prostoru hravost, zatímco jednobarevné a elegantní svíčky nebo svíčky ve skle zase působí sofistikovaně.

 

Když neponecháte nic náhodě, vytvoříte si svou osobní oázu klidu, tepla a harmonie, můžete dosáhnout útulné atmosféry, která vás bude příjemně hřát celou podzimní sezónu.

 

 

 

Zpracovala: Kateřina Staňková

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz