Svíčka Láska 50 ml jako DÁREK k objednávce nad 500 Kč, protože "máj, lásky čas"

Nenechte se ošálit – není vše přírodní, co se za přírodní vydává

Na pohodový večer u knížky doplněný dobrým čajem a vůní svíčky zapálené pro doladění dokonalé atmosféry není třeba žádného speciálního ročního období nebo počasí. Jedna věc, která se možná bude průběžně měnit, je vůně, po níž  instinktivně sáhnete. Na podzim a v zimně vám vytvoří tu pravou hygge atmosféru naše Vanilka s hřebíčkem, Pačuli se zázvorem a nejlepší na konec Pomeranč, protože právě v zimně ocení vaše smysly kořeněné tóny, které zahřejí na těle i na duši. 

 

5

 

Vůně svíčky je alfou a omegou úspěchu. Velmi často se do svíček používají syntetická aromata –⁠ tedy ta vyrobená uměle v laboratořích. Pokud si kladete otázku, proč přidávat do svíčky něco umělého, nabízí se (bohužel) jednoduchá odpověď: cena. Syntetická aromata jsou cenově příznivější. Jejich vliv na lidské zdraví je pak otázkou sama pro sebe a jejich důkladnějším zkoumáním se vědci už zabývají.

 

6

 

Další možností, jak rozvonět svíčku, jsou přidané esenciální oleje. Ty se extrahují přímo z rostlin, nejčastěji z jejich listů, kůry nebo květů. Abyste vyrobili byť jen několik kapek esenciálního oleje, potřebujete mnohdy i kilogram přírodních surovin. Z tohoto důvodu je cena těchto olejů pochopitelně vyšší. Na druhou stranu máte ale jistotu, že se jedná o osvědčený produkt a že přírodní rostlinné oleje mají velmi dlouhou historii. Pro terapeutické účely se využívají již několik tisíc let. 

 

3

 

Ve SVÍČKUJ používáme výhradně čistě přírodní esenciální oleje a 100% koncentrované a ničím neředěné přírodní vonné oleje, které neobsahují žádná syntetická ředidla nebo rozpouštědla. Jsou vyráběny z čistých přírodních esenciálních olejů a výtažků a také z aromatických izolátů získaných výhradně z přírodních rostlinných materiálů. Tyto rostlinné přírodní vonné oleje mají široké využití a kromě ovonění svíček je lze použít do mýdel, osvěžovačů, difuzérů, čisticích prostředků či potpourri.

Vybírat u nás můžete ze svíček různých velikostí a s volbou vůně určitě nemáte šanci šlápnout vedle. Váháte, po které svíčce sáhnout? V dnešní náročné a uspěchané době vám můžeme doporučit uklidňující Meduňku s citronelou nebo uvolňující Levanduli. Kromě relaxačních účinků se jedná o skvělé pomocníky v boji s nespavostí.

 

 

ZPRACOVALA: Kateřina Staňková

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz